Podziękowanie za realizację koncertu w Rzymie

Fundacja im. Rodziny Ulmów SOAR serdecznie dziękuje za udział oraz wsparcie kolejnego już koncertu w Rzymie, który odbył się 16.11.2022 r. w Auditorium della Conciliazione.

Program koncertu składał się z części żydowskiej, w której wystąpił niezwykle popularny w społeczności żydowskiej muzyk Avraham Fried, części ukraińskiej, podczas której zaśpiewał zespół Kalush Orchestra oraz Marysia Karakevych, a także części polskiej. W tej ostatniej psalmy wykonali wybitni polscy artyści, tacy jak: Golec uOrkiestra, Piotr Rubik, Józef Skrzek, Barbara Gąsienica-Giewont, Izabela Szafrańska, Grzegorz Kupczyk, Grzegorz Wilk, Andrzej Lampert oraz harfistka Agata Galik-Sosnowska. Jako orkiestra i chór wystąpiła niezmiennie Filharmonia im. K. Szymanowskiego w Krakowie.

Nasze wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez pomocy i wsparcia. Bardzo dziękujemy naszym partnerom wydarzenia, a są to: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Rzymie, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytut Pamięci Narodowej, Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Województwo Podkarpackie, Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, Bank Gospodarstwa Krajowego, Fundacja LOTTO im. H. Konopackiej, Fundacja PGE, Fundacja ORLEN, Fundacja KGHM Polska Miedź, Fundacja State of Poland, Fundacja PZU, Instytut Adama Mickiewicza, Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie, Województwo Małopolskie, PKO Bank Polski, Polskie Linie Lotnicze LOT oraz Think tank lab imprese business consulenza.

Dziękujemy!