Rodzina Ulmów Rodzinom z Ukrainy

Szanowni Państwo,

Dziś, kiedy Rosja dokonała zbrodniczej agresji na Ukrainę i wywołała ogromny kryzys humanitarny, Fundacja im. Rodziny Ulmów SOAR pragnie z wielkim zaangażowaniem wyrazić solidarność z Ukrainą. Będziemy prosić Boga, by obdarzył Ukrainę i Świat Pokojem. O Pokój będziemy się modlić 24 marca w Rzeszowie.

Jako Fundacja nosząca imię bohaterskiej Rodziny Ulmów nie pozostajemy obojętni na krzywdę, jaka spotkała naszych Sąsiadów i informujemy, że koncert „Psalmy Pokoju i Pojednania”, który odbędzie się 24 marca 2022 roku w Filharmonii Podkarpackiej, zadedykowany będzie Ukrainie, dla której poprzez muzykę i Psalmy biblijne będziemy modlić się i apelować o pokój. W trakcie koncertu będzie możliwość wsparcia Rodzin z Ukrainy, poprzez wrzucenie dowolnej kwoty do puszek. Wsparcie Ukraińskich Rodzin będzie możliwe również poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nr konta:

02 1240 4751 1111 0010 6574 0821 z tytułem darowizna.

Dyrektor Festiwalu

Bogdan Romaniuk