Transmisja koncertu Matki Polski – Matkom Ukrainy

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia transmisji koncertu pt. „Matki Polski – Matkom Ukrainy” w dniu 8 maja 2022 r. o godz. 19.05 w Programie 1 Polskiego Radia, na kanale YouTube Polskiego Radia oraz w Telewizji TRWAM.

Projekt zainicjowany przez Fundację im. Rodziny Ulmów SOAR współorganizowany z Polskim Radiem to wydarzenie w ramach Festiwalu Psalmów Dawidowych „Psalmy Miłości i Nadziei” oraz „Psalmy Pokoju i Pojednania”.

Na scenie pod batutą Piotra Rubika i Janusza Wierzgacza wystąpią: Golec uOrkiestra, Grzegorz Kupczyk, Dariusz Malejonek, Barbara Gąsienica-Giewont, Ricky Lion, Stanisław Plewniak, Izabela Szafrańska przy akompaniamencie 8. osobowej sekcji rytmicznej, 45. osobowej orkiestry Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie oraz Sienna Gospel Choir.

Głównym celem inicjatywy jest zbiórka pieniężna na Narodowy Szpital Dziecięcy w Kijowie, która potrwa do 26 maja 2022 r. – Dnia Matki w Polsce. Darowizny można wpłacać na konto Fundacji:

Numer konta bankowego: 02 1240 4751 1111 0010 6574 0821

Partnerami wydarzenia są: Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej, Narodowy Instytut Wolności, Federacja Przedsiębiorców Polskich oraz Totalizator Sportowy.

Serdecznie zapraszamy!